• 10 lutego 2020
  • wyświetleń: 4709

21 medali dla UKS Kyokushin-kan Karate Czechowice-Dziedzice

W sobotę 8 lutego 2020 roku w Łodygowicach odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin-kan o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec.

21 medali dla UKS Kyokushin-kan Karate Czechowice-Dziedzice na Ogólnopolskim Turnieju · fot. UKS Kyokushin-kan Karate Czechowice-Dziedzice

Podczas kolejnej edycji turnieju na macie zmagało się blisko 220 zawodników z 18 miast i klubów z Polski. Organizatorem Turnieju był Sensei Sebastian Janik Prezes Żywieckiego Klubu Karate 4 DAN. Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Miasta żywiec Pan Antoni Szlagor.
Turniej odbyła się w dwóch konkurencjach Kata - forma i Kumite- walka.

Reprezentanci UKS Kyokushin-kan Czechowice-Dziedzice, pod trenerstwem Sensei Romana Kruszeckiego 4 dan zdobyli aż 21 medali.

Podczas Turnieju przyznano cztery wyróżnienia dla osób które zdobyły pierwsze miejsca zarówno w konkurencji Kumite jak i w Kata. Na szczegółne gratulacje zasługuje Nasza reprezentantka Martyna Dyla, która zanalazła się w czwórce wyróżnionych zawodników z całego Turnieju, zdobywając dwa pierwsze miejsca.